What will you find on this page?

Where to watch Belgian Cup online legally for free. See this Belgian Cup TV schedule to find out where and when to watch all Belgian Cup streams. You will be surprised...

Spreek je Nederlands? We hebben verschillende geweldige voetbalwebsites voor je beschikbaar die in je moedertaal zijn. De snelste voetbal livescore informatie in jouw taal is te vinden op https://voetbal-vandaag.be en voor deze competitie hier: https://voetbal-vandaag.be/belgian-cup/live-stream-gratis Als je op zoek bent naar een officiele voetbal livestream, ga dan naar https://livevoetbalkijken.be en hier voor deze competitie: https://livevoetbalkijken.be/belgian-cup-live-stream En als u op zoek bent naar aankomende voetbal-tv-uitzendingen, heeft https://voetbal-tv.be het laatste schema voor u en u kunt deze competitie hier volgen: https://voetbal-tv.be/belgian-cup I kali vy shukaetse dakladnyia futbol'nyia pragnozy, u https://voetballivestream.be iosts' usio aposhniae tut: https://voetballivestream.be/belgian-cup-live-stream Nareshtse, ale ne u aposhniuiu chargu zazirnitse na https://hesgoals.be i atrymaitse dobry agliad usikh futbol'nykh plyniau tut: https://hesgoals.be/belgian-cup-hesgoal
Saturday 20:00
Sa 20:00
Meux
- : -
Perwez
Sunday 16:00
Su 16:00
Linden
- : -
Cappellen
Sunday 16:00
Su 16:00
Ninove
- : -
Bocholt
Sunday 16:00
Su 16:00
Thes Sport
- : -
Ostiches
Sunday 16:00
Su 16:00
Oudenaarde
- : -
VW Hamme
Sunday 16:00
Su 16:00
Knokke
- : -
Houtvenne
Sunday 16:00
Su 16:00
Wellen
- : -
Lokeren-Temse
Sunday 16:00
Su 16:00
Westhoek
- : -
Jong Lede
Sunday 16:00
Su 16:00
Tempo Overijse
- : -
Liège
Sunday 16:00
Su 16:00
Sporting Hasselt
- : -
Gullegem
Sunday 16:00
Su 16:00
Sparta Petegem
- : -
Racing Mechelen
Sunday 16:00
Su 16:00
KSC City Pirates
- : -
Dikkelvenne
Sunday 16:00
Su 16:00
Lille
- : -
Heist
Sunday 16:00
Su 16:00
Patro Eisden
- : -
Ganshoren
Sunday 16:00
Su 16:00
Tubize
- : -
Hoogstraten
Sunday 16:00
Su 16:00
Weerstand Koersel
- : -
Rupel Boom
Sunday 16:00
Su 16:00
Francs Borains
- : -
Olsa Brakel
Sunday 16:00
Su 16:00
JS Fizoise
- : -
Dessel Sport
Sunday 16:00
Su 16:00
URSL Visé
- : -
Binche
Sunday 16:00
Su 16:00
Sint-Eloois-Winkel
- : -
Onhaye
Sunday 16:00
Su 16:00
La Louvière
- : -
Lyra-Lierse Berlaar
Sunday 16:00
Su 16:00
Eendracht Aalst
- : -
Wezel
Tuesday 19:30
Tu 19:30
Union Namur
- : -
Saturday 16:00
Sa 16:00
Biesme
0 : 2
VW Hamme
Saturday 16:00
Sa 16:00
Diegem Sport
0 : 4
Rupel Boom
Saturday 18:00 [11m]
Sa 18:00
URSL Visé
2 : 2
Harelbeke
Saturday 18:30
Sa 18:30
Hades
0 : 2
Sint-Eloois-Winkel
Saturday 19:00
Sa 19:00
Hombourg
0 : 1
Jong Lede
Saturday 19:30
Sa 19:30
Ostiches
2 : 0
Acren
Saturday 19:30
Sa 19:30
Lyra-Lierse Berlaar
2 : 0
Zwarte Leeuw
Saturday 19:30
Sa 19:30
Fenixx BeigHum
0 : 2
Sparta Petegem
Saturday 19:30
Sa 19:30
Francs Borains
2 : 0
Merelbeke
Saturday 19:30
Sa 19:30
Oudenaarde
2 : 0
Berlare
Saturday 19:30
Sa 19:30
Ninove
3 : 1
Couvin-Mariembourg
Saturday 20:00
Sa 20:00
Berchem Sport
1 : 7
Patro Eisden
Saturday 20:00
Sa 20:00
Rebecq
1 : 2
Meux
Saturday 20:00
Sa 20:00
Sprimont-Comblain
1 : 3
Thes Sport
Saturday 20:00
Sa 20:00
Union Namur
1 : 1
Tongeren
Saturday 20:00
Sa 20:00
Sint-Lenaarts
2 : 2
Cappellen
Saturday 20:30
Sa 20:30
Tienen
0 : 1
Perwez
Sunday 15:00
Su 15:00
Avanti
1 : 3
Linden
Sunday 16:00
Su 16:00
Dikkelvenne
3 : 1
Herstal
Sunday 16:00
Su 16:00
Binche
3 : 0
Olympia Wijgmaal
Sunday 16:00
Su 16:00
Westhoek
3 : 2
Habay-la-Neuve
Sunday 16:00
Su 16:00
Eendracht Aalst
8 : 0
Mandel United
Sunday 16:00
Su 16:00
Waremme
0 : 2
Ganshoren
Sunday 16:00
Su 16:00
Zelzate
3 : 4
Olsa Brakel
Sunday 16:00
Su 16:00
Gullegem
1 : 0
Witgoor Sport
Sunday 16:00
Su 16:00
Verlaine
0 : 3
Liège
Sunday 16:00
Su 16:00
Knokke
3 : 1
Geel
Sunday 16:00
Su 16:00
JS Fizoise
3 : 2
Roeselare Daisel
Sunday 16:00
Su 16:00
Londerzeel
2 : 4
La Louvière
Sunday 16:00
Su 16:00
Raeren-Eynatten
0 : 4
Tubize
Sunday 16:00
Su 16:00
Ranst
0 : 3
Houtvenne
Sunday 16:00
Su 16:00
Lokeren-Temse
3 : 0
Albert Quévy-Mons
Sunday 16:00
Su 16:00
Trois-Ponts
1 : 6
Jette
Sunday 16:00
Su 16:00
Gosselies Sports
1 : 2
Wezel
Sunday 16:00
Su 16:00
Racing Mechelen
6 : 2
Drongen
Sunday 16:00
Su 16:00
Mariekerke
1 : 7
Wellen
Sunday 16:00
Su 16:00
Sporting Hasselt
7 : 0
Union Bossière Gembloux
Sunday 16:00
Su 16:00
Mormont
0 : 1
Hoogstraten
Sunday 16:00 [11m]
Su 16:00
Erpe-Mere United
1 : 1
Lille
Sunday 18:00
Su 18:00
Heist
3 : 0
Achel
Sunday 18:00
Su 18:00
Bocholt
2 : 1
Entité Manageoise
Sunday 18:00
Su 18:00
Deerlijk Sport
0 : 2
Tempo Overijse
Sunday 18:00 [11m]
Su 18:00
Onhaye
1 : 1
Beringen
Sunday 19:30
Su 19:30
Dessel Sport
7 : 1
Wielsbeke
Sunday 19:30
Su 19:30
KSC City Pirates
1 : 0
Olympic Charleroi
Monday 16:00
Mo 16:00
9 : 1
Arquet
Monday 19:00
Mo 19:00
Weerstand Koersel
1 : 1
Spouwen-Mopertingen
Sa 06/08 16:00
Sa 06/08
Aywaille
1 : 2
Harelbeke
Sa 06/08 18:00 [11m]
Sa 06/08
Hombourg
2 : 2
Hamoir
Sa 06/08 19:00
Sa 06/08
Wevelgem City
3 : 3
Tempo Overijse
Sa 06/08 19:30
Sa 06/08
Beringen
1 : 0
Elene-Grotenberge
Sa 06/08 19:30
Sa 06/08
Rumbeke
0 : 3
Sparta Petegem
Sa 06/08 19:30
Sa 06/08
Londerzeel
9 : 0
Condruzien
Sa 06/08 20:00
Sa 06/08
Zwarte Leeuw
2 : 1
Solières Sport
Sa 06/08 20:00
Sa 06/08
Racing Mechelen
4 : 0
Betekom
Sa 06/08 20:00
Sa 06/08
Union Namur
1 : 0
Schaerbeek-Evere
Su 07/08 14:00 [11m]
Su 07/08
Linden
2 : 2
La Calamine
Su 07/08 15:00
Su 07/08
Eendracht Termien
2 : 3
Tongeren
Su 07/08 15:00
Su 07/08
Cappellen
1 : 0
Torpedo Hasselt
Su 07/08 15:00 [11m]
Su 07/08
Diksmuide
1 : 1
Avanti
Su 07/08 15:00 [11m]
Su 07/08
Torhout
0 : 0
Witgoor Sport
Su 07/08 15:00 [11m]
Su 07/08
HO Kalken
3 : 3
Wielsbeke
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Erpe-Mere United
2 : 0
JSM Roselies
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Destelbergen
1 : 2
Merelbeke
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Berlare
2 : 0
Ardennen
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Sint-Lenaarts
1 : 0
SK Denderhoutem
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Verlaine
4 : 1
Sart-Lez-Spa
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Hades
4 : 1
Union Lasne-Ohain
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Grand-Leez
1 : 2
Arquet
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Weerstand Koersel
2 : 0
FC Lebbeke
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Trois-Ponts
3 : 1
Albert Quevy-Mons II
Su 07/08 16:00
Su 07/08
JS Fizoise
2 : 1
Rhodienne-De Hoek
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Entité Manageoise
2 : 1
Turnhout
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Fenixx BeigHum
2 : 0
Huy
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Geraardsbergen
3 : 5
Ranst
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Gosselies Sports
6 : 3
Anderlues
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Meux
3 : 1
Belœil
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Gent-Zeehaven
3 : 4
Ostiches
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Wellen
3 : 0
Elsautoise
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Standaard Meerbeek
0 : 1
Union Bossière Gembloux
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Olympia Wijgmaal
2 : 1
RAS Monceau
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Zelzate
2 : 0
Racing Waregem
Su 07/08 16:00
Su 07/08
KBSK Retie
0 : 2
Deerlijk Sport
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Richelle United
1 : 2
Wezel
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Zepperen-Brustem
1 : 2
Drongen
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Lyra-Lierse Berlaar
2 : 1
Stade Bierbeek
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Waremme
2 : 1
Vaux-Noville
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Schriek
0 : 1
Biesme
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Gullegem
2 : 1
Berlaar-Heikant
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Olsa Brakel
5 : 0
Sporting Club Jemappes
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Latem
1 : 3
Houtvenne
Su 07/08 16:00
Su 07/08
KSC City Pirates
3 : 1
Rochefort
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Raeren-Eynatten
7 : 1
Grez-Doiceau
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Sprimont-Comblain
9 : 1
Excelsior Mariakerke
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Rebecq
4 : 0
Jeunesse Freylangeoise
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Kalfort Puursica
0 : 6
Bocholt
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Heide Hasselt
0 : 4
Couvin-Mariembourg
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Onhaye
4 : 1
Sporting Kampenhout
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Lille
3 : 1
Lorraine Arlon
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Binche
2 : 0
SG-Tertre-Hautrage
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Ganshoren
2 : 1
Léopold
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Marloie Sport
0 : 1
Sporting Hasselt
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Lokeren-Temse
2 : 1
Nijlen
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Jette
2 : 1
Svelta Melsele
Su 07/08 16:00
Su 07/08
La Louvière Centre
1 : 1
Roeselare Daisel
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Berchem Sport
3 : 0
RES Durbuy
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Sassport Boezinge
1 : 2
Westhoek
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Mormont
2 : 1
Sparta Heestert
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Dikkelvenne
1 : 0
Eendracht Wervik
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Tubize
2 : 0
US d'Ophain
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Stade Everois
1 : 4
Spouwen-Mopertingen
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Achel
5 : 2
Stockay-Warfusée
Su 07/08 16:00
Su 07/08
RFC Wetteren
6 : 0
Kleit Maldegem
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Eendracht Aalst
5 : 1
Anzegem
Su 07/08 16:00
Su 07/08
Acren
4 : 1
Malmundaria
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Oostkamp
1 : 1
Mariekerke
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Aische
2 : 2
Jong Lede
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Oudenaarde
2 : 2
Jeunesse Tamines
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Pepingen-Halle
0 : 0
Albert Quévy-Mons
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Diegem Sport
0 : 0
Longlier
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Stade Disonais
1 : 1
VW Hamme
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Warnant
0 : 0
Habay-la-Neuve
Su 07/08 16:00 [11m]
Su 07/08
Geel
1 : 1
Eendracht Aalter
Su 07/08 17:00
Su 07/08
Jodoigne
2 : 3
Herstal
Su 07/08 18:00
Su 07/08
Perwez
2 : 0
Ciney
Fr 29/07 20:00
Fr 29/07
Bastogne
0 : 2
RES Durbuy
Fr 29/07 20:00
Fr 29/07
RUS Assenois
0 : 1
Longlier
Sa 30/07 17:00
Sa 30/07
Etoiles Ere-Allain
0 : 5
Diksmuide
Sa 30/07 18:00
Sa 30/07
Geel
5 : 0
Eendracht Zoersel
Sa 30/07 18:00
Sa 30/07
Albert Quevy-Mons II
2 : 0
BX Brussels
Sa 30/07 18:30
Sa 30/07
Wijnegem
0 : 3
Nijlen
Sa 30/07 18:30
Sa 30/07
Punt-Larum
0 : 8
Sint-Lenaarts
Sa 30/07 18:30
Sa 30/07
Roeselare Daisel
1 : 0
RC Lauwe
Sa 30/07 19:00
Sa 30/07
Zepperen-Brustem
2 : 1
Montegnee
Sa 30/07 19:00
Sa 30/07
Ternesse
1 : 2
Svelta Melsele
Sa 30/07 19:00
Sa 30/07
Vlijtingen
0 : 4
Eendracht Termien
Sa 30/07 19:00
Sa 30/07
Villers-La-Ville
0 : 1
Gosselies Sports
Sa 30/07 19:00
Sa 30/07
Vaux-Noville
1 : 1
Meix-Devant-Virton
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
Zwarte Leeuw
3 : 1
Antonia
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
SG-Tertre-Hautrage
4 : 0
Eendracht Winnik
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
De Kempen II
0 : 2
Berlaar-Heikant
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
La Calamine
1 : 0
Aubel
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
Olympia Wijgmaal
5 : 0
VS Kortenaken
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
Le Roeulx
0 : 1
Entité Manageoise
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
Berlare
4 : 3
Zingem
Sa 30/07 19:30
Sa 30/07
Racing Peer
0 : 1
Achel
Sa 30/07 20:00
Sa 30/07
Ciney
1 : 0
Messancy
Sa 30/07 20:00
Sa 30/07
Wezel
6 : 0
Lutlommel
Sa 30/07 20:00
Sa 30/07
Weerstand Koersel
3 : 1
Berchem Sport II
Su 31/07 15:00
Su 31/07
Spy
1 : 2
Aische
Su 31/07 15:00
Su 31/07
Liedekerke
1 : 3
HO Kalken
Su 31/07 16:00 [AWD]
Su 31/07
Jeunesse Tamines
5 : 0
ES de la Molignée
Su 31/07 16:00
Su 31/07
JSM Roselies
3 : 2
Huccorgne
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Schaerbeek-Evere
1 : 0
Wambeek-Ternat
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Standaard Meerbeek
2 : 1
Hoegaarden-Outgaarden
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Sprimont-Comblain
3 : 0
Eendracht Louwel
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Sparta Heestert
7 : 0
Vamos Zandvoorde
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Excelsior Mariakerke
4 : 0
Oppuurs
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Varsenare
0 : 2
Anzegem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Kalfort Puursica
7 : 1
Toekomst Relegem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
SK Denderhoutem
1 : 0
Dendermonde
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Ardennen
4 : 1
Anvaing
Su 31/07 16:00
Su 31/07
RAC Saint-Mard
0 : 4
Marloie Sport
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Malmundaria
5 : 0
US Givry
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Onhaye
2 : 0
Loyers
Su 31/07 16:00
Su 31/07
RAS Monceau
7 : 1
Gerpinnes
Su 31/07 16:00
Su 31/07
US d'Ophain
0 : 0
Voorde Appelterre
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Wevelgem City
2 : 1
SC Zonnebeke
Su 31/07 16:00
Su 31/07
K. Kontich
0 : 4
Ranst
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Braine
1 : 2
Belœil
Su 31/07 16:00
Su 31/07
FC Vilvoorde
0 : 1
Stade Everois
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Montignies
1 : 2
JS Fizoise
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Libramont
1 : 2
Condruzien
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Avanti
1 : 0
Eendracht Zele
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Fenixx BeigHum
2 : 1
Herk
Su 31/07 16:00
Su 31/07
SK Oetingen
1 : 4
Geraardsbergen
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Poesele
2 : 3
Kleit Maldegem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Lokeren Doorslaar
0 : 2
Jong Lede
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Destelbergen
3 : 0
St-Joris Sleidinge
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Léopold
3 : 1
Herselt
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Union Lasne-Ohain
4 : 1
Rapid Symphorinois
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Rumbeke
1 : 0
Blankenberge
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Torpedo Hasselt
2 : 1
Schoonbeek-Beverst
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Nielse II
1 : 7
Elene-Grotenberge
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Lendelede Sport
0 : 2
Eendracht Wervik
Su 31/07 16:00
Su 31/07
RESC Houffaloise
0 : 2
Rochefort
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Jodoigne
4 : 1
Stockel
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Albert Quévy-Mons
3 : 1
RU Rixensartoise
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Sart-Lez-Spa
5 : 0
KMR Biesen
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Munkzwalm
0 : 2
Drongen
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Eendracht Aalter
3 : 2
Club Roeselare
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Wielsbeke
1 : 0
Lauwe
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Lorraine Arlon
2 : 1
Aubange
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Diest
1 : 2
KBSK Retie
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Wellen
11:0
Oreye Union
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Latem
1 : 1
Eeklo
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Linden
5 : 1
Eppegem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Mormont
5 : 0
Sartoise
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Chevetogne
0 : 2
Habay-la-Neuve
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Anderlues
3 : 0
Rapid Symphorinois II
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Eendracht Hekelgem
0 : 1
VW Hamme
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Huy
3 : 2
AC Lustin
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Ecaussinnes
0 : 1
Sporting Club Jemappes
Su 31/07 16:00
Su 31/07
STA Genk
0:10
Herstal
Su 31/07 16:00
Su 31/07
FC Eupen II
0 : 7
Aywaille
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Ster-Francorchamps
2 : 2
Jeunesse Freylangeoise
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Olympic Namur
0 : 2
Grand-Leez
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Tempo Overijse
4 : 0
Football Club Schaerbeek
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Grembergen
1 : 3
Mariekerke
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Betekom
2 : 0
Grimbergen
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Excelsior Zedelgem
2 : 3
Racing Waregem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Trois-Ponts
1 : 0
Ethe Belmont
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Biesme
1 : 1
Wallonia Thisnes
Su 31/07 16:00
Su 31/07
WS Schorvoort
1 : 5
Witgoor Sport
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Sporting Kampenhout
3 : 3
Crossing Vissenaken
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Beringen
4 : 0
Sparta Lille
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Grez-Doiceau
2 : 1
Wolvertem Merchtem
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Ostiches
4 : 0
Soignies Sports
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Hombourg
1 : 1
Zonhoven United
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Heide Hasselt
3 : 0
Neeroeteren Maaseik
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Richelle United
6 : 2
Groen Star Beek
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Houtvenne
3 : 0
De Kempen
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Nismes
0 : 6
Union Bossière Gembloux
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Sassport Boezinge
8 : 0
Lissewege
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Rhodienne-De Hoek
9 : 0
RAFC Cuesmes
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Couvin-Mariembourg
2 : 0
Huy II
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Raeren-Eynatten
3 : 0
Hoeselt
Su 31/07 16:00
Su 31/07
Royal Wavre-Limal
0 : 3
Schriek
Su 31/07 16:00 [11m]
Su 31/07
Arquet
0 : 0
Ransart
Su 31/07 16:00 [11m]
Su 31/07
Tournai
1 : 1
Deerlijk Sport
Su 31/07 16:00 [11m]
Su 31/07
Esperanza Pelt
2 : 2
Elsautoise
Su 31/07 16:30
Su 31/07
Perwez
9 : 1
Montignies II
Su 31/07 18:00
Su 31/07
Stade Bierbeek
1 : 0
RWL Sport
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Saint-Vith
0 : 5
Vaux-Noville
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Huy II
3 : 0
Chastre
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Schriek
4 : 1
VC Groot Dilbeek
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Jabbeke
1 : 3
Sassport Boezinge
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Rapid Leest
1 : 2
Racing Peer
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Sint-Niklaas
2 : 5
Liedekerke
Su 24/07 16:00
Su 24/07
Rhodienne-De Hoek
2 : 0
Waterloo
Su 24/07 18:00
Su 24/07
Hoeselt
11:0
Bressoux

Belgian Cup Live Stream free. Where to watch Belgian Cup stream online? (2022)

Where to watch Belgian Cup online legally for free. See this Belgian Cup TV schedule to find out where and when to watch all Belgian Cup streams. You will be surprised...

Belgian Cup Live Stream free. Where to watch Belgian Cup stream online? (2022).

Where to watch Belgian Cup online legally for free. See this Belgian Cup TV schedule to find out where and when to watch all Belgian Cup streams. You will be surprised...